Піклування про взуття

Welfare.ua пропонує ознайомитися з правилами по догляду за взуттям, щоб воно залишалося бездоганним якомога довше.

  1. Зверніть увагу на сезонність. Наприклад, шкіряна підошва, шкіряне взуття, що має перфорацію або декоративне оздоблення, легко промокає - надягати таку пару в дощ або слякоть вкрай небажано. Ви ризикуєте назавжди втратити якісне модне взуття.
  2. Перед нанесенням будь-якого засобу по догляду переконайтеся, що ви видалили бруд з поверхні взуття за допомогою губки, щіточки або вологої серветки.
  3. Якщо за вікном зима. Слід бути особливо уважним. Перш за все не допускати намокання взуття. Берегти від впливу шкідливих хімічних речовин, настільки часто використовуваних на наших вулицях в зимовий час. Якщо незважаючи на ваші зусилля, взуття сильно промокло, слід діяти таким чином: очистіть поверхню від бруду, насухо протріть взуття ганчіркою, далі - набийте його добре розім'ятим папером. Через кілька годин папір необхідно видалити, а на підсохлу поверхню взуття нанести відповідний матеріалу крем.
  4. Якщо взуття нове, у вас відмінна можливість проявити до нього максимум уваги та турботи. Купуйте спеціальні аерозолі, які додадуть взуттю додаткові захисні властивості (винятком є ​​взуття з лакованої шкіри). Єдина важлива умова - подібний догляд повинен бути регулярним.
  5. Поводьтеся із взуттям дбайливо. Не поспішайте, коли розшнуровуєте його, будьте обережні при розстібанні та застібанні блискавки, поспіх та різкі рухи призводять до пошкоджень. Одягаючи взуття, використовуйте спеціальний ріжок. А знімаючи його намагайтеся не наступати на задник. Щоб не деформувати його.
  6. Бажано, щоб в гардеробі було кілька сезонних пар, оскільки під час експлуатації взуття піддається впливу води і бруду, вологості, а також зносу. Взуття має мати можливість висохнути та набути первісну форму.
  7. Взуття найкраще сушити при кімнатній температурі. Не намагайтеся прискорити процес за допомогою нагрівальних приладів або знаходження неподалік прямих джерел тепла (батареї, електронагрівачі та ін.). Якщо ваша пара з натуральної шкіри, то при природньому просушуванні на спеціальних дерев'яних колодках вона відновить свою форму протягом 24-х годин.
  8. Враховуйте також, що при впливі природної вологи стоп, а також при намоканні взуття може забарвлювати ваші шкарпетки, колготи або поверхню шкіри.
  9. Чистити взуття бажано не в останню хвилину, перед виходом з дому, а відразу після приходу з вулиці. Попереднє нанесення крему сприяє пом'якшенню шкіри, оберігаючи її від утворення тріщин. Керуйтеся цим нескладним правилом, і все, що залишиться на ранок, - пара помахів щітки, які надають туфлям додатковий глянець.