Бонусна програма

БОНУСНА ПРОГРАМА В РОЗДРІБНІЙ МЕРЕЖІ WELFARE


Користуватися віртуальною карткою WELFARE - комфортно! Бонуси нараховуються навіть під час акцій та сезонних розпродажів. 


1 бонус = 1 гривня


Нарахування бонусів здійснюється виключно за власні покупки Учасника Програми за умови ідентифікації клієнта за номером мобільного телефону, який зазначено в бонусній анкеті Учасника до моменту здійснення розрахунку за покупки на касі. В результаті успішної ідентифікації актуальний номер бонусної картки автоматично додається в чек.

Нарахування бонусів на рахунок Учасника здійснюється у розмірі 5% від суми за умови, що знижка на товар менша 49%. Якщо знижка на товар 50% і більше нараховується 2%. Бонус стає доступним для використання через 14 календарних днів з дати покупки. 

Використовувати бонуси з картою WELFARE — приємно! Учасник Програми має право використати накопичені на рахунку бонуси у статусі «Активні» 30% від суми товару бонусів за умови, що знижка на товар не більше 40% (39,99%). Якщо сума знижки на товар 40% і більше, бонуси не застосовуються. Списання бонусів здійснюється після sms-верифікації за номером мобільного телефону Учасника. Здійснюється автоматична відправка sms-повідомлення з кодом підтвердження (чотиризначний код) на номер телефону, вказаний в анкеті Учасника. У разі успішного підтвердження коду верифікації здійснюється продаж товару з використанням бонусів.

* Використання бонусів може обмежуватися в період деяких акцій, розпродажу або спецпропозицій.

У випадку повернення Учасником придбаного ним товару, сума бонусів, що були використані при купівлі товару, повертається на рахунок Учасника. Повернення використаних бонусів при купівлі товарів у роздрібних магазинах WELFARE здійснюється протягом однієї доби.

Термін дії бонусу становить 1 календарний рік . У випадку, якщо протягом 12 місяців з дати нарахування бонусу Учасник не здійснив покупку - бонус анулюється.

* Продавець залишає за собою право змінювати асортимент товару, за який можливо розраховуватись  бонусами.