Rylko

Торгова марка RYLKO сьогодні є найвідомішим та популярним брендом взуття на польському ринку. У колекціях представлена як класичне, так і повсякденне взуття, яке відрізняється комфортом, надійністю і високою якістю, виробляється виключно із натуральних матеріалів. Ретельний відбір та підгонка колодок робить взуття RYLKO ідеальним для кожної ніжки.

    RYLKO - виробник якісного взуття для чоловіків і жінок з тонким почуттям прекрасного. Ніяких яскравих кольорів - тільки стримані, природні відтінки шкіри. RYLKO робить ставку на зручність, і тому виграє.

    RYLKO випускає різноманітні лінії взуття, починаючи з вишуканої та елегантної класики, і закінчуючи взуттям стилю комфорт. Матеріали для пошиття підбираються дуже ретельно, тільки натуральна шкіра, якісні матеріали різних фактур і кольорів, що робить взуття міцним, якісним і довговічним. На перший погляд моделі занадто прості, але саме в простоті криється стримана елегантність і непересічність. Взуття Rylko ідеально доповнить ваш повсякденний або робочий образ: бути "весь день на ногах" в них одне задоволення.

Немає жодного товару.