Mascotte

Бренд MASCOTTE — відомий бренд жіночого та чоловічого взуття та аксесуарів, який вже більше 15 років виготовляє модну продукцію високої якості.

Успіх MASCOTTE — це результат постійнного пошуку нових ідей, актуальних трендів та якісних матеріалів. Продукція бренду адресована активним «споживачам моди», які цінують витончений стиль та широкий асортимент. Свобода для творчості і можливість створювати модні образи – головні цінности, які пропонує бренд своїм покупцям. Візитна картка MASCOTTE - стильні аксесуари, які гармонічно поєднуються з взуттям і дозволяють створювати завершений образ за принципом «total look».

MASCOTTE виготовляє взуття та аксесуари на провідних фабриках Італії, Іспанії, Португалії, Бразилії і країнах Південно-Східної Азії. В Італії компанія співпрацює з кількома десятками фабрик у провінціях Pisa, Lucca, Macerata и Fermo. Сьогодні продукція MASCOTTE виготовляється на тих же фабриках, де виготовляють всесвітньо відомі торгові марки – Diesel Black Gold, Just Cavalli, Baldinini, Marc, Bally, Ugg. Частина моделей Mascotte виготовляється з використанням технології «hand made». Якість – одна из ключових компетенцій бренду: покупці MASCOTTE можуть бути впевнені, що купують не тільки красиве, але і надійне взуття.

Немає жодного товару.