Дисконт

 1. Користувачем дисконтної карти Welfare може стати кожен хто досяг 18-річного віку.
 2. Датою початку користування дисконтною карткою є дата реєстрації в установленому порядку, шляхом заповнення реєстраційної анкети на нашому сайті або в будь-якому з магазинів мережі.
 3. Кожен користувач несе відповідальність за своєчасне повідомлення Компанії про зміну адреси, телефону та інших реєстраційних даних.
 4. Користувачі дисконтної карти гарантовано отримують знижку на взуття і галантерею, придбану в інтернет-магазині Welfare.ua і у всіх магазинах мережі Welfare, при пред'явленні дисконтної картки.
 5. Розмір наданої знижки, варіюється (від 5% до 12%) в залежності від суми накопиченої при придбанні взуття, а саме:
 • до 1000 гривень 5%
 • від 10000 гривень 7%
 • від 20000 гривень 10%  
 • від 45000 гривень 12%
 1. Компанія залишає за собою право змінювати склад магазинів які беруть участь у дисконтній програмі, без попереднього повідомлення користувачів.
 2. Знижки по дисконтній карті не надаються на: 
  • кімнатне взуття (чоловічі, жіночі, дитячі капці); 
  • супутні товари (засоби для догляду за взуттям, панчішно-шкарпеткові вироби); 
  • моделі взуття, які беруть участь в акціях по розпродажу. 
 3. Дисконтна карта не може бути предметом торгу, дарування, заповіту.
 4. Кожен користувач може мати і використовувати тільки одну дисконтну карту. У разі виявлення, що на одного користувача зареєстровано дві і більше карт, компанія залишає за собою право анулювати дисконт без попереднього повідомлення.
 5. У день народження власнику дисконту робиться додаткова знижка 5% (надається паспорт).
 6. У разі, якщо дисконтна картка не використовувалася протягом б місяців з дня реєстрації або протягом 24 місяців з дати останнього відвідування мережі магазинів Welfare, то карта може бути анульована. Анульована карта і дані по ній не відновлюються.
 7. У разі втрати дисконтної карти, користувач повинен заявити про це в будь-який з наших магазинів. Загублена карта анулюється, після цього оформлюється нова. Дисконтні картки відновлюються за місцем реєстрації.
 8. Дисконтна карта може бути вилучена в разі, якщо нею користувалися з порушенням правил і умов програми.
 9. Компанія залишає за собою право обмежувати кількість використовуваних дисконтних карт.
 10. Компанія залишає за собою право скасувати або змінити всю програму або будь-яку її частину по користуванню дисконтною карткою, в будь-який час, як з повідомленням про це, так і без нього. Компанія не буде нести відповідальність за будь-які втрати і збитки, що виникли в результаті таких змін або скасувань. Довідкова служба Компанії буде вживати всіх можливих заходів для попередження.
 11. У разі виконання вищезазначених пунктів без порушень користування дисконтною карткою її термін дії не обмежений.